Ženy tento týden nebodovaly 04.11.2018 | Zápasy

Komentář k dalšímu domácímu utkání žen napsala Barča Mokričková.

V sobotu 3. 10. jsme se utkaly se soupeřkami z Havlíčkova Brodu. Věděly jsme, že holky z Brodu budou velice kvalitním soupeřem, neboť si stále drží svoji 1. příčku.

Do 1. zápasu jsme nastoupily koncentrované. Držely jsme s nimi krok až do druhé poloviny 1. setu. Bohužel se to ale zlomilo. Soupeřky přitvrdily na podání a my nedokázaly jejich kvalitní servis odvrátit. Ve druhém a třetím setu jsme na tom byly podobně. Se soupeřkami jsme se tahaly o každý bod. Hrály jsme vyrovnaný volejbal. Ale k blížící se koncovce si soupeřky vytvořily náskok, který jsme už nebyly schopné stáhnout. Zápas skončil 0:3.

Druhý zápas se ze začátku odvíjel podle stejného scénáře. Havlíčkův Brod vyhrál 1. set. Ve druhém setu však nastal zvrat. Ani na okamžik jsme nepolevily, bojovaly jsme o každý míč. Zaslouženě jsme si tak připsaly 2. set. Do 3. setu jsme nastoupily s větším odhodláním, protože jsme cítily naději, že bychom mohly získat nějaký ten bodík. To se ale nestalo. Třetí set si pro sebe ukořistily soupeřky. Čtvrtý set vypadal nadějně, se soupeřkami jsme se o body tahaly až do úplného konce, kdy konečný stav byl 27:29. Druhý zápas skončil 1:3.

Výsledek: Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 0:3 (-17, -20, -21) a 1:3 (-18, 21, -20, -27)

SESTAVA: Bubáková H., Šamořilová D., Martincová V., Koutková I., Zamrazilová M., Ťupová I., Mokričková K., Mokričková B., Čermáková D., Sekničková K., Hájková V.