Ženy po 2 výhrách v Nymbursku v čele 2. ligy 09.10.2017 | Zápasy

Ženy odehrály dvě vydařená utkání na horké palubovce druhého týmu loňské sezony. Komentář k utkáním napsalo libero týmu Klára Mokričková.

V sobotu 7. října nás čekal 2. zápas letošní sezóny, a to v Nymburku. V prvním setu se nám dařil příjem, smeče, bloky i tvrdé podání. Soupeřkám jsme nedaly šanci se rozehrát, a tak jsme jasně vyhrály 25:14. Druhý set byl také náš, když jsme uhrály koncovku 25:23. Naše hra ve třetím setu byla ale ospalá a nehrály jsme jako v předchozích dvou, proto jsme prohrály 25:22. Ve čtvrtém setu jsme ale opět zabraly a opět zvítězily ve vypjaté koncovce 26:24 a celkově 3:1.

Do druhého zápasu jsme nastoupily odhodlané vyhrát 3:0. Všechny herní činnosti se nám dařily a nic nám nebránilo tento úkol splnit, což se nám po setech 21:25, 23:25 a 13:25 opravdu podařilo.

Z Nymbursku jsme si tedy dovezly plný počet 6 bodů a po 2 odehraných kolech vedeme tabulku 2. ligy. Dalším soupeřem budou Svitavy, se kterými se utkáme v sobotu 14. října od 9 h v domácím prostředí sportovní haly.