Ženy B zakončily rok ziskem dalšího setu 10.12.2017 | Zápasy

Komentář k utkání žen B s Polnou napsala blokařka Terka Havlíková.

V sobotu 9.12. jsme nastoupily proti Polné. Nastoupily jsme v trochu nezvyklé sestavě, protože 4 naše hráčky hrály za ženy A a 2 nestihly se vratit včas, protože musely dohrát utkání na hale. Takže na hřiště nastoupila na náhru Terka Hájková (starší žákyně), na účko Niky Filipi, na smeč Verča Hájková s Viky Rossi a na blok Eliška Janovská s Barčou Žemličkovou.

Začátek utkání byl hrozně zmatený, ale za pár chvil už dorazili naši opozdilci - Kája Sekničková a Barča Mokričková - a vše se pomalu vrátilo do normálu. Ovšem tento zmatek nás stál 1. set. Do 2. setu už jsme se srovnaly, a proto jsme tento set získaly. Ovšem další dva sety už hra nevypadala úplném nejlépe, naše nejčastější chyby byl příjem, častý útok do autu či sítě, vykrytí pod blokem a slabé podání. Zápas jsme prohrály 1:3.

Druhý zápas začal v podobném postavení jako první,opět jsme začínaly bez holek a na blok jsem nastoupila já místo Barči. Ovšem do tohoto zápasu jsme šly s větší vervou. Musím vyzdvihnout pár moc pěkných bloků Verči Hájkové a rybiček dvojčat. Přišlo mi, že jsme tento zápas odmakaly, bohužel protivníci měli více zkušeností a jejich pole i útok na nás stačil. Prohrály jsme 0:3.