Ženy B uhrály proti Přibyslavi pouze 2 sety 15.10.2017 | Zápasy

Ženy B odehrály druhý zápas v domácím prostředí, tentokrát proti Přibyslavi. Komentář k utkání napsala nahrávačka Kája Sekničková.

V sobotu 14.10. jsme nastoupily proti Přibyslavi. V prvním setu jsme tlačily na podání a naše útoky byly účinné, a proto jsme ho vyhrály poměrně jasně za 15 minut s náskokem asi 10 bodů. Do dalšího setu jsme chtěly nastoupit ve stejném tempu, ale bohužel se nám to nepovedlo a začaly jsme dělat lehké chyby. Nedařilo se nám na příjmu a hlavně jsme nedokázaly skládat smeče. Soupeřky nám to většinou jen přehrály lehkým úderem a my jsme si většinu míčů pokazily samy. Taky proto jsme druhý set prohrály. Ani v následujících dvou setech se nám nepodařilo hru zlepšit a první zápas skončil vítězstvím soupeřek 3:1.

Po asi hodinové pouze jsme začaly druhý zápas. Naše hra se ovšem nezlepšila a dělaly jsme pořád dokola ty stejné chyby. První set vypadal podobně jako ty předešlé a my ho opět prohrály. Druhý set jsme sice dokázaly vyhrát, ale na našem výkonu se nic nezměnilo a i druhý zápas jsme prohrály 3:1.¨

Výsledek: TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Přibyslav 1:3 (15,-23,-21,-23) a 1:3 (-11,19,-16,-23)