Žďárští Junioři v Drásově 14.01.2020 | Zápasy

Článek napsal trenér Honza Duda.

Dne 12. 01. 2020 naše družstvo po vánoční přestávce vyrazilo do Drásova, kde se střetlo s prvním týmem naší tabulky. Po dlouhodobé nemoci se do naší sestavy vrátil T. Němec, jehož takřka půlroční přestávka nebyla na jeho herním výkonu vůbec znát.
Do prvního zápasu jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě, jakou naše družstvo v letošní sezóně disponuje. Opět jsme do zápasu nastupovali s odhodláním a nadšením předvést co nejlepší výkon. Již od začátku bylo zřejmé, že oba dnešní zápasy budou těžké. Bohužel, větší herní zkušenosti našeho soupeře zapříčinily, že naše družstvo nezvládlo koncovky 2., 3. a 4. setu a celkově prohrálo se soupeřem 3:1 na sety.
1. Zápas
INTERTECH Drásov - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-21, 23, 18, 22)
Sestava: L. Augustýn, T. Jeřábek, A. Pavlík, J. Topinka, J. Hromádka, A. Bantianidis, F. Němec, T. Smolík, O. Švoma. T. Němec
Trenéři: J. Duda, Z. Jeřábek

Druhý zápas probíhal prakticky stejně jako zápas první. Po vyhraném prvním setu přišly dvě prohrané koncovky setu druhého a třetího. Bohužel se nám ani ve čtvrtém setu nepodařilo navázat na výhru ze setu prvního, a prohráli jsme i druhý zápas, opět v poměru 3:1 na sety.
2. Zápas
INTERTECH Drásov - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-22, 21, 21, 15)

Bohužel ani v těchto zápasech se nám nepodařilo získat ani bod. I když si myslím, že minimálně jeden jsme získat měli. Pořád nás čeká další práce na tom, abychom se poučili z chyb, které jsme vytvářeli na hřišti a abychom posunuli naše herní dovednosti dále.