Starší žákyně přivezly z Chotěboře plný počet bodů 29.10.2018 | Zápasy

Vyčerpávající komentář dnes přidala blokařka družstva Anežka Beranová.

Komentář Anežky:
Dnešní sváteční den, 28. 10., jsme neoslavily ničím jiným, než volejbalovým utkáním v Chotěboři. Vydaly jsme se tam v sestavě: náhra-Evča, Johy; smeč-Ella, Terka, Anička Šebestová, Zuzka; blok-Ráďa, já a účko-Simča, Lucka.

První zápas jsme odehrály proti domácím. Začaly jsme jistě hned od prvních míčů. Dařilo se nám podání a to na vítězství v prvním setu stačilo. V tom druhém už to bylo horší. Přestaly jsme hrát a začaly jsme dělat víc chyb, proto byla první polovina setu docela vyrovnaná. Pak jsme se ale zvedly a druhý set jsme také dotáhly do vítězného konce. Začal set třetí. Měl dost podobný průběh jako ten první. Celou dobu jsme se držely nahoře a nakonec jsme vyhrály 3:0 na sety.

Do druhého zápasu jsme nastoupily proti holkám z Bedřichova. Očekávaly jsme, že se bude hrát úplně jiný volejbal, protože Bedřichov byl vždy šikovný tým, který se uměl dobře pohybovat v poli. Naštěstí pro nás dnes ale soupeřky neměly dobrý den. Nedařilo se jim na přijmu ani na smeči. To nám ale ano! Všechny tři sety měly podobný průběh se šťastným koncem pro nás. I na podruhé jsme vyhrály 3:0.

Dnešní naší největší zbraní bylo v obou zápasech dobré podání. Hned několik hráček mělo dlouhé šňůry a proto jsme dnes takhle dopadly. Kdyby se nám podání dařilo i v minulém zápase proti Novému Veselí, určitě by to skončilo jinak.

Děkujeme rodičům za odvoz a fandění v hale a těšíme se na další naše utkání, které proběhne příští týden 4. 11. v Pelhřimově.