Starší žáci zakončili sezonu turnajem v Havlíčkově Brodě 03.03.2020 | Zápasy

V neděli 1.3. sehráli starší žáci poslední turnaj sezóny v Havlíčkově Brodě. Komentář k utkání napsal kapitán týmu Tadeáš Hansl a o krátké hodnocení a výhled do budoucna jej doplnil Petr Kadlec.

V prvním setu prvního zápasu s Havlíčkovým Brodem se žákům vesměs dařilo. Vyskytlo se pár chyb na podání a také v poli, avšak nebylo jich mnoho. Ve druhém setu se trochu polevilo a žáci ho prohráli. Svoji ztrátu však dohnali v tiebreaku.
Ve druhém zápase s Hrotovicemi se jim vedlo lépe. Povzbuzovali se, hecovali a překřičeli i trenéra Hrotovic. Druhý zápas skončil výhrou 2:0.
Do posledního zápasu s Pelhřimovem nastoupilo pár kluků na jiné posty jako bonus, avšak na hřišti se vyskytl trochu chaos a žáci první set prohráli. Do druhého setu byla postavena zbrusu nová šestka, která bude takto působit příští sezónu. Kluci bojovali, ale na vítězství nedosáhli. Chyběl jim však jen kousek.

ZR: Havlíčkův Brod- 2:1 (17, -22, 12)
ZR: Hrotovice- 2:0 (18, 21)
ZR: Pelhřimov- 0:2 (18, 20)

Sestava: T. Hansl, J. Šebesta, P. Švoma, M. Pavlík, M. Kučera, R. Bantianidis, O. Brabec, T. Veselý, D. Havlík, F. Tonar