Mladší žákyně bojovaly o body ve 2 tiebreacích 26.11.2017 | Zápasy

Komnetář k utkáním mladších žákyň v Chotěboři napsala nahrávačka týmu Eva Nováková.

V sobotu 25.11. jsme se s holkama vydali do Chotěboře si zahrát se Štokama a domácím družstvem. Hráli jsme až druhý zápas, a když jsme se koukali na jejich hru, řekli jsme si, že je musíme porazit.

Hráli jsme se Štokama. Tak jsme do prvního zápasu nastoupili s odhodláním, že je porazíme 3:0, ale ono se tak nestalo. Nejdřív nám to vůbec nešlo, proto jsme 1. set prohráli. Druhý set byl nějak tak podobný, ale třetí už jsme si řekli, že ještě aspoň něco jde. Dost se nám vedlo na smeči i příjem ušel. Nakonec jsme tedy tento set vyhráli. Nastal tiebreak a my jsme se trochu "podělali", moc nám to nešlo, a proto jsme tento zápas v tiebreaku prohráli.

Druhý zápas s domácími byl takový stejný, zase naší prohrou 2:3. Aspoň jsme si přivezli 2 body ze dvou tiebreaků.