Mladší žákyně - 1 výhra v Novém Veselí 23.02.2020 | Zápasy

V sobotu 22.2.mladší žákyně odehrály svá mistrovská utkání v Novém Veselí. Komentář k utkání napsala Veronika Jindrová.

V sobotu dne 22. 2. 2020 jsme jeli k soupeři do Nového Veselí, kde na nás čekalo domácí družstvo Sokol Nové Veselí a Sokol Havlíčkův Brod.

První utkání jsme odehráli proti Sokolu Nové Veselí. Na začátku hry jsme se rozehrávali a první set jsme vyhráli 25:17. U druhého setu jsme si vytvořili náskok hned na začátku a ten jsme udrželi až do konce. Zápas pro nás skončil vítězstvím 2:0.

Druhé utkání jsme odehráli proti Sokolu Havlíčkův Brod. Hned od začátku jsme věděli, že tento zápas nebude vůbec jednoduchý, protože proti nám stál tým z druhé pozice celkového pořadí. Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním tento zápas vyhrát. Jejich podání však bylo přesné a nám se ho vždy nepodařilo dobře zpracovat. Toto utkání bohužel skončilo výhrou 2:0 pro soupeře.

Žďár nad Sázavou - Sokol Nové Veselí 2:0 (17, 12)
Žďár nad Sázavou - Sokol Havlíčkův Brod 0:2 (-13, -18)