Kadetky doma s Třebíčí 2x vítězně 27.09.2020 | Zápasy

Letos poprvé se doma představily kadetky. Komentář k utkáním s Třebíčí napsala zástupkyně kapitánky Terezka Mokričková.

V sobotu 26.9. nás čekalo utkání s Třebíčí na domácí palubovce haly na Bouchalkách.

Do prvního zápasu jsme nastoupily odvážně, dařilo se nám ve všech herních činnostech, dokázaly
jsme dobře přihrávat, útočit a podávat. 1. set jsme vyhrály v poměru 25:8. Ve druhém setu jsme
polevily, do míčů jsme nedocházely tak, jak bylo potřeba, a na útoku i při podání se začalo objevovat
více chyb. I tak jsme ale zvládly druhý set a v koncovce zvítězily. Ve třetím setu jsme se trochu vzchopily a
zápas jsme dotáhly do vítězného konce.

Po krátké pauze přišel druhý zápas. V 1. setu jsme dokázaly udržet naši pozornost a vyhrály tak 25:13.
Ve druhém setu jsme opět polevily a přestaly být pozorné. I přes naše chyby jsme dokázaly koncovku
zvítězit. Ve třetím setu jsme ale takové štěstí neměly a set prohrály 22:25. Ve čtvrtém setu jsme už
naši hru zlepšily a set vyhrály 25:13. Zápas tedy dopadl 3:1 v náš prospěch.

Sestava: Simča, Johy – náhra; Agnes – účko; Kristýnka, Zuzka, já – smeč; Anička Š., Anežka – blok;
Evča - libero; trenérský post tentokrát zastoupila Martina Topinková.

Výsledek: TJ Žďár na Sázavou - VK Třebíč 3:0 (8,20,17) a 3:1 (22,13,-22,13)