Kadetky se vrátily z Jihlavy bez bodů 18.11.2017 | Zápasy

Kadetky v sobotu 19. listopadu předehrávaly utkání v Jihlavě. Komentář k utkání napsala blokařka Aneta Havlíčkova.

Dnes ráno jsme odjely na zápas s Jihlavou. Na včerejším tréninku už to vypadalo, že jsme se konečně sebraly a ze budeme Jihlavě vyrovnaným soupeřem. Mohly jsme být, ale v noci jakoby se to zlomilo a na zápas zase přijelo to špatné družstvo. Nevím, čím to je, ale vždycky, když přijedeme na zápas, už od začátku to vypadá, že se soupeřek bojíme a nevěříme si. A tak tomu bylo i tentokrát.

V prvním zápase to nejspíš vypadalo, že snad hrajeme poprvé. Nešel nám ani příjem ani útok. Když jsme náhodou přijmuly, tak jsme míč poslaly do půle saka. A když jsme zaútočily, tak jsme se nedokázaly ubránit útoku soupeřek. Po našem výkonu bylo jasné, že tento zápas nemohl skončit jinak než 3:0 pro soupeřky.

O krátké přestávce jsme se s holkama posilnily, trenéři nás povzbudily slovy: ,,Horší už to být nemůže, tak to pojďme zlepšit " a nastoupily jsme do druhého zápasu.

Ani ten jsme nezahájily nejlíp, ale zlepšení tam bylo! Druhý set jsme se pokusily zabojovat a ukázaly to, co umíme, a ono to fungovalo! ještě v polovině setu jsme vyhravaly 13:14, potom ale na podání přišla hráčka s tvrdým podáním a na tom jsme ztroskotaly a set prohrály 25:17. Ale i to pro nás byl po předešlém zápase úspěch. Posledni set už zase nebyl to, co bysme chtěly. I druhý zápas jsme prohrály 3:0, ale náš výkon byl určitě lepší.

Ještě potrénujeme a na další zápas, který bude na domácí půdě 9. prosince s Přibyslaví, přijdeme s tím, že na to máme a že to vyhrajeme. Budeme se navzájem povzbuzovat a budeme rádi, když nám přijdou zafandit i rodiče ;-)