Kadetky se doma s Třebíčí zbytečně připravily o plný počet bodů 28.01.2018 | Zápasy

Komentář k utkání kadetek s Třebíčí napsala smečařka Lucka Štursová a doplnil jej trenér Pavel Veselý.

Komentář Lucky:

V neděli 28.1. jsme odehrály domácí zápas s Třebíčí. První dva sety jsme hrály s velkým náskokem (25:18, 25:14) a dařilo se nám. Ve třetím setu se všechno otočilo a my nebyly schopné hrát tak, abychom ho dokázaly vyhrát a o pár míčů nám set utekl (19:25). Čtvrtý set jsme ale zvládly 25:15 a získaly tak 3 body za vítězství 3:1.

Ve druhém zápase to bylo jako na houpačce. První set nám utekl (19:25), ve druhém jsem hrály dobře a vyhrály 25:15. I ve třetím se opět zadařilo, i když jsme jej uhrály až obratem v koncovce (25:23). Čtvrtý set byl pro nás ale opravdu nejhorší, nedařilo se nám na příjmu ani na útoku a prohrály jsme ho na plné čáře (25:17). Takže za stavu 2:2 jsme šly do tiebreaku. Už od začátku jsme kazily podání i vybírání míčů v poli, a tak si soupeřky nahnaly velký náskok, který už jsme v závěru nebyly schopné dohnat, a proto jsme prohrály nejen tiebreak 6:15, ale i celý zápas 2:3.