Juniorky zakončily sezonu 2 výhrami v Jihlavě s KCTM 31.03.2019 | Zápasy

Odvetu série o celkové 5. místo odehrály juniorky 31.3. v Jihlavě s místním KCTM. Po dvou domácích výhrách vyhrály i v odvetě a sezonu zakončily na 5. místě. Komentář k utkáním napsala blokařka Eliška Janovská.

Poslední zápas sezóny jsme odehrály v Jihlavě s KCTM. První set byl z naší strany velmi podařený, ale druhý set byl dost propadák, nemohly jsme vůbec trefit do podání a u sítě se nám taky moc nedařilo. Ani třetí set jsme nedokázaly uhrát. Řekly jsme si, že to zlomíme a začaly jsme makat. Konečně nám šlo podání a u sítě jsme na útoku skládaly hezký balóny . Otočily jsme stav z 1:2 a zápas skončil naší výhrou 3:2.

V prvním setě druhého zápasu se nám zase nedařilo, se soupeřem jsme hrály velmi vyrovnaně, ale koncovku jsme nezvládly uhrát. Ale potom jsme začaly makat a už se nám jen dařilo, v poli jsme vybíraly krásný balóny a smeče i podání byly taky účinný. Vyhrály jsme tedy i poslední zápas série, a to 3:1.
V obou dvou zápasech si zahrály všechny hráčky, které jely. Nahrávačky Terka a Simča, libero Evička, účka Klárka s Niky, smečařky Sára, Viki, Lucka Š., Lucka K. a blokařky Barča, Anet a já. Myslím si, že jsme si zahrály pěkný volejbal.

Výsledek: KCTM Vysočina - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-14,27,17,-20,-13) a 1:3 (23,-14,-20,-14)