Juniorky dovezly z Pelhřimova 3 body 20.01.2020 | Zápasy

Komentář k utkání juniorek v Pelhřimově napsala smečařka Sára Hradová.

V neděli 19. ledna jsme se vydaly na zápas k soupeři do Pelhřimova. Jely jsme netradičně autobusem a první zápas začínal až v 12:30 h (abychom mohly zápasy odehrát ve velké hale a ne v malinké tělocvičně).

Do prvního zápasu jsme vstoupily lehce ospale, ale i tak jsme zvládly uhrát první set. V druhém setu už nám to ale neprošlo a soupeř nás porazil. Díky tomu jsme se probraly a další dva jsme s přehledem vyhrály. Tudíž zápas pro nás skončil výhrou 3:1.

V druhém zápase to s námi bylo jak na horské dráze. Chvílemi jsme dělaly spoustu zbytečných chyb, a kvůli tomu jsme bohužel prohrály první dva sety. V dalším setu jsme se opět vzpamatovaly a dokázaly jsme jasně zvítězit nad soupeřkami. Ve třetím setu jsme nedokázaly naše vítězství potvrdit, a tak zápas skončil prohrou 1:3.

Jely jsme v sestavě:
smeč: Viki Rossí, Sára Hradová, Zuzka Limlová, blok: Anežka Beranová a Eliška Janovská, náhra: Terka Hájková, Simča Topinková, účko: Terka Mokričková, libero: Evča Nováková.

Výsledek:
TJ Spartak Pelhřimov - TJ Žďár na Sázavou 1:3 (-20,23,-15,-11) a 3:1 (22,20,-19,23)