Juniorky dovezly z Humpolce 2 výhry 03.11.2019 | Zápasy

Juniorky v neděli 3. listopadu vyrazily na palubovku Humpolce a vrátily se zpět se 6 body za 2 výhry 3:1 a 3:0. Komentář k utkáním napsala blokařka Eliška Janovská.

Tentokrát jsme zavítali do Humpolce. Soupeř nebyl obzvlášť silný, takže jsme 1. set rychle a jasně vyhrály 25:8. V druhém setu se nám ale vůbec nedařilo a klesly jsme na úroveň našeho soupeře, kazily jsme podání, smeče i lehké míče v poli a darovali soupeři set výsledkem 15:25. Ve 3. setu jsme musely zamakat. Prostřídaly jsme některé hráčky, přestaly jsme dělat zbytečné chyby, uhrávaly míče v útoku a dobře podávaly, takže zápas skončil naší výhrou 3:1, když v posledních 2 setech soupeř uhrál vždy jen 9 bodů...

Po půlhodinové pauze jsme nastoupily k 2. zápasu, který jsme vyhrály 3:0, ale často jsme se se soupeřem tahaly a myslím, že jsme mohly hrát líp. Zbytečně jsme kazily podání, ale dobře jsme útočily na síti.

Příští týden v sobotu 9.11. si zahrajeme se Světlou v domácím prostředí, takže doufám, že přijdete fandit.

Sestava:
smeč - Viki, Sára, Terezka M., blok-Eliška, Barča a Anežka, která si zahrála i na účku, účko - Klárka, libero - Evička a nahravačky Terka se Símou.

Výsledek:
TJ Sokol Humpolec - TJ Žďár na Sázavou 1:3 (-8,15,-9,-9) a 0:3 (-21,-22,-16)

Resumé:
Juniorky v Humpolci nejprve jasně vyhrály úvodní set 25:8, ale pak soupeře podcenily, dělaly veliké množství nevynucených chyb, a tak 2. set zcela zbytečně prohrály. Následovaly výrazné změny v sestavě, které týmu rozhodně prospěly, zlepšil se útok i podání a zbytek zápasu se odehrál již v naší režii. Výhry za plný počet bodů nás posunuly na 3. příčku tabulky.