Junioři proti Drásovu 19.03.2019 | Zápasy

Komentář k utkání napsal trenér Honza Duda.

Dne 17. 03. 19 odehrála naše družstvo juniorů utkání proti druhému týmu naší tabulky, a to INTERTECH VS Drásov.
Náš tým nastoupil ve velice dobrém složení, až na Radka Pohanku – pracovní povinnosti a Dominika Milotu – dlouhodobé zranění, nastoupili všichni hráči. Do prvního zápasu jsme šli s odhodláním, že chceme velice dobré utkání. Bohužel již od prvních chvil zápasu bylo vidět, že nás soupeř bude velice trápit svým dobrý servisem, a bohužel se tato skutečnost potvrdila. V podstatě všechny sety prvního zápasu probíhaly jako přes kopírák. Dokázali jsme se soupeřem hrát vyrovnanou hru až do chvíle, kdy na podání dorazil hráč, který dokázal několikrát velice dobře zaservírovat. Soupeři se tak podařilo odskočit na rozdíl několika balónů, na které jsme již nedokázali odpovědět. Proto jsme první zápas prohráli 0:3.
TJ Žďár nad Sázavou – INTERTECH VS Drásov 0:3 (18:25, 13:25, 13:25)
První set druhého zápasu probíhal v podstatě v kopii zápasu prvního. Do dalších dvou setů soupeř nastoupil s hráči z lavičky. Tato skutečnost se promítla i do hry, kdy soupeř nebyl schopný tak kvalitního servisu jako v předchozích setech. Tohoto faktu jsme využili a podařilo se nám získat druhý i třetí set. Do čtvrtého setu se již vrátila nejsilnější sestava domácích a opět jsme se vrátili do starých kolejí zápasu prvního. Do tiebreaku jsme nastupovali s odhodláním tento zápas vyhrát a přivézt si domů alespoň jeden bod navíc. Bohužel se to nepovedlo a poslední a výsledek mluví za vše- prohra 7:15.
TJ Žďár nad Sázavou – INTERTECH VS Drásov 2:3 (20:25, 25:17, 25:16, 22:25, 7:15)
Sestava: J. Augustýn, L. Augustýn, A. Peňáz, O. Švoma, J. Topinka, Tanys B. A. Pavlík, D. Pavlík, T. Němec
Trenéři: Z. Kalina, J. Duda