Béčko mužů se Štoky opět bez bodů 09.12.2019 | Zápasy

Hodnocení napsal trenér Z. Kalina.

Po čtrnáctidenní pauze nastoupil tým Béčka na domácí palubovce k dalšímu dvojutkání KP mužů proti týmu TJ Sokol Štoky. Naše sestava byla velmi omlazená, na soupisce bylo 5 juniorů (premiéru si tentokrát odbyl Adam Pavlík), z důvodu absencí starších a zkušených hráčů (chyběl F. Novotný, A. Košábek, A. Bernart, P. Švoma, J. Uhlíř a dále pak nemocný T. Němec). Oproti tomu se letos poprvé po předlouhé pauze představil v dresu Béčka jeho bývalý hráč M. Víška, kterého se podařilo přemluvit na výpomoc. Ani soupeř však nebyl zdaleka kompletní, protože přijel pouze se šesti hráči a hrajícím koučem.

V obou zápasech jsme byli Štokům vyrovnaným soupeřem vždy do poloviny setů, pak se pokaždé začaly plně projevovat naše stálé slabiny – nedůrazné proměňování bodovek, opakovaná pokažená podání s následnými chybami na příjmu nebo při vybírání v poli, případně jiné chyby pramenící ze špatné komunikace na hřišti či občasné nekoncentrovanosti na hru. Tak jsme vždy umožnili soupeři získat několikabodový náskok, který si při jejich zkušenostech vždy v klidu udržovali či ještě navyšovali až do konce setu. V každém zápase jsme se dokázali vždy v jednom setu těchto chyb vyvarovat či je alespoň minimalizovat a rázem jsme vydrželi hrát se Štoky až do úplné koncovky a prát se o získání setu. Bohužel ani v jednom případě se to nepodařilo, a tak si Štoky odvážejí 6 bodů za dvě vítězství 3:0.