Ani na druhém domácím turnaji starší žakyně nezazářily 08.12.2019 | Zápasy

Komentář k dnešnímu výkonu napsala blokařka Verča Rousová, doplnila ji trenérka Martina Topinková.

Komentář Verči:

Zápasy tento den se nevyvedly.
První zápas jsme hrály proti Jiskře Havl.Brod A a prohrály jsme oba dva sety, první set 17:25 a druhý set 13:25 pro HB.

Druhý zápas se nám trochu dařilo, hrály jsme proti Světlé nad Sázavou a vyhrály jsme aspoň první set 25:16 a ten druhý prohrály 18:25. Byla by to remíza, proto jsme se musely poprat ještě o jeden set, který skončil jako vítězný pro Světlou nad Sáz. 15:11.

Snad se nám příště zadaří.

Sestava: náhra - Simča a Kiki Sošková, blok - Anetka, Verča, Kristýnka Seidlerova i Anička, smeč - Jolča, Deyssi, Zuzka Limlová, Anička, účko - Barča a Zuzka, Evča vypomáhala v poli za blokařky.

Žďár nad Sázavou - Jiskra Havl. Brod A 0:2 ( 17:25, 13:25)
Žďár nad Sázavou - Světlá nad Sázavou 1:2 ( 25:16, 18:25, 11:15)