Volejbal Žďárr nad Sázavou

Aktuality

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Štoky - Žďár n/S "A": 1:3 (-21,-20,18,-20) a 1:3 (22,-26,-20,-20);
Havl.Brod "B" - Pacov: 0:3 (-15,-13,-21) a 1:3 (-18,-10,22,-13);
Třebíč - Nové Veselí: 3:0 (20,21,18) a 3:1 (17,21,-16,12);

Sk.o sestup:
Přibyslav - Jihlava: 3:2 (22,19,-20,-24,10) a 3:1 (23,15,-17,20);
Okrouhlice - Pelhřimov: 3:1 (-17,21,22,19) a 3:1 (23,19,-19,19);
Bystřice n/P - Vel.Meziříčí: 3:2 (-17,22,24,-19,12) a 0:3 (-16,-24,-20);

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Havl.Brod "B": 2:3 (-18,30,14,-20,-14) a 3:2 (-21,17,-11,22,11);
Pacov - Třebíč: 3:0 (28,16,16) a 3:1 (22,-17,16,16);
Nové Veselí - Štoky: 0:3(-13,-19,-18) a 1:3(-23,19,-18,-20);

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Přibyslav: 3:1 (-21,28,18,18) a 3:1 (-20,24,19,16);
Vel.Meziříčí - Okrouhlice: 2:3 (20,-17,-16,22,-9) a 3:0 (22,19,20);
Jihlava - Bystřice n/P: 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

Novinky

Byly doplněny výsledky a komentáre k zápasům v Trebíči a s Brodem.

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Třebíč - Žďár n/S "A" : 2:3 (-21,21,-24,18,-13) a 0:3 (-21,-19,-23);
Havl.Brod "B" - Štoky: 3:1 (22,-23,22,19) a 0:3 (-23,-25,-19);
Pacov - Nové Veselí: 3:1 (11,-22,13,14) a 3:0 (21,24,13)

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Jihlava: 3:1 (-23,22,16,23) a 3:1 (19,-23,22,18);
Přibyslav "A" - Vel.Meziříčí: 3:0 (17,21,24) a 3:0 (22,20,15);
Okrouhlice - Bystřice n/P: 3:0 (14,18,14) a 3:0 (19,14,0);

1. a 2. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Nové Veselí - Žďár n/S "A": 3:2(17,24,-18,-16,11) a 2:3(-21,-13,14,18,-7);
Pacov - Štoky: 3:0 (23,11,13) a 2:3 (24,18,-23,-20,-11);
Třebíč - Havl.Brod "B": odloženo z důvodu sněhové kalamity - 28.2.2010

Sk.o sestup:
Přibyslav "A" - Okrouhlice: 0:3 (-17,-24,-16) a 1:3 (23,-21,-24,-30);
Vel.Meziříčí - Jihlava: odloženo z důvodu sněhové kalamity
Pelhřimov - Bystřice n/P: odloženo z důvodu sněhové kalamity

3. a 4. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Pacov: 3:2 (-16,22,-25,19,14) a 3:1(19,-24,20,24);
Štoky - Třebíč: 0:3 (-14,-19,-23) a 3:0 (17,21,17);
Havl.Brod "B" - Nové Veselí: 3:2 (17,26,-23,-19,16) a 3:1(19,-24,20,24)

Sk.o sestup:
Jihlava - Okrouhlice: 3:1 (-15,23,23,22) a 2:3 (21,-21,17,-25,-13);
Bystřice n/P - Přibyslav "A": 1:3 (-21,22,-23,-21) a 0:3 (-21,-21,-21);
Vel.Meziříčí - Pelhřimov: 3:1 (17,-23,22,21) a 3:2 (-17,15,23,-21,11);

Novinky

Byl aktualizován rozpis zápasů do konce sezony a v odkazech přibyly letošní zprávy Televize Vysočina. Tak se můžete kouknout, jak nám to při sportu sluší / nesluší :-).

Vánoční utkání Áčko versus Béčko

V úterý 29.12. se od 19.30 hodin na hale uskuteční vánoční utkání mezi týmy mužů A a B. Atmosféra bude tradičně velmi vyhecovaná a očekávají se vynikající sportovní i společensko-kulturní výkony na hřišti i mimo něj. Výbornou formu má zejména Otyl Kazijski, což dokazoval na posledním tréninku, kde byl s úspěšností 89,63 % jasně nejlepším útočníkem na palubovce.
Takže jste srdečně všichni zváni a ať zvítězí sport, případně ten šťastnější :-).

19. a 20. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
Žďár nad Sázavou A - Nové Veselí 3:0 (29,17,20) a 3:1 (-31,14,15,19).
Přibyslav A - Třebíč 1:3 (-20,20,-23,-22) a 2:3 (20,-18,-17,27,-10).
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (-23,-25,20,25,6) a 3:2 (-16,-20,21,15,13).

Skupina B:
Štoky - Okrouhlice 3:1 (19,-20,21,21) a 3:2 (18,-22,-25,22,11).
Jihlava - Pelhřimov 3:1 (14,-22,25,23) a 0:3 (-12,-18,-23).
Havlíčkův Brod B - Pacov 3:0 (20,16,19) a 3:0 (27,16,16).

17. a 18. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-22,19,-23,-15) 0:3 (-22,-24,-14),
Třebíč – Vel.Meziříčí 3:0 (14,17,18) a 3:1 (24,-19,25,20),
Nové Veselí – Přibyslav A 3:0 (15,19,20) a 3:1 (18,-21,13,14)

Skupina B:
Pacov - Štoky 3:1 (23,-22,21,18) a 1:3 (-19,-16,26,-18)
Pelhřimov – Havl.Brod B 1:3 (-23,-24,18,-21) a 2:3 (22,17,-21,-16,-8)
Okrouhlice – Jihlava 3:1 (-23,15,19,14) a 3:1 (16,-18,18,0)

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Přibyslav A 3:0 (10,21,11) 3:1 (-23,25,10,20), TJ Spartak Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nové Veselí A 3:2 (17,-22,19,-22,15), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Spartak Třebíč A 0:3 (-20,-18,-20) 0:3 (-22,-22,-16)

Skupina B:
Štoky - Jihlava 3:2 (-25,20,-22,19,5) 1:3 (-20,23,-23,-15), Havlíčkův Brod B - Okrouhlice 3:2 (-19,-15,19,22,10) 3:2 (20,-17,-17,21,10), Pacov - Pelhřimov 3:1 (-23,10,22,23) 3:0 (21,20,22)

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Spartak Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou A: 0:3 (-14,-19,-16) a 2:3 (-18,-23,18,22,-16), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice n/P: 3:1 (-22,14,17,21) a 3:1 (-11,21,17,19), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Vel.Meziříčí: 1:3 (-17,20,-21,-23) a 1:3 (-22,-22,23,-21).

Skupina B:
Pelhřimov - Štoky: 3:1 (-11,15,18,22) a 3:0 (19,24,15), Jihlava - Havlíčkův Brod B: 3:1 (13,-19,23,16) a 3:0 (23,22,15), Okrouhlice - Pacov: 0:0 (,,) a 0:0 (,,)

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Vel.Mezižíčí: 3:1 (22,22,-17,19) a 2:3 (-19,21,-23,21,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Sokol Přibyslav A: 0:3 (-21,-21,-17) a 2:3 (-19,20,-23,19,-9), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí: 3:0 (21,8,16) a 3:0 (21,13,16).

Skupina B:
Štoky - Havlíčkův Brod B: 2:3 (-27,-19,10,18,-15) a 2:3 (-25,25,17,-15,-13), Pacov - Jihlava: 3:0 (14,23,20) a 3:0 (20,23,19), Pelhřimov - Okrouhlice: 2:3 (-22,20,22,-21,-10) a 3:1 (22,15,-24,17)

Dohrávka 1.a 2. kola, 7.11.2009

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Spartak Třebíč: 2:3 (-15,21,23,-15,-11) a 3:0 (21,16,26)

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou A: 3:1 (16,-27,21,23) a 2:3 (16,-27,32,-15,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Spartak Velké Meziříčí: 3:2 (-19,-17,14,17,11) a 3:0 (20,20,12), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Přibyslav A: 3:1 (20,15,-17,18) a 3:0 (20,10,15).

Skupina B:
Okrouhlice - Štoky: 3:2 (-14-18,20,22,9) a 3:2 (-25,-17,28,18,12), Pacov - Havlíčkův Brod B: 3:2 (22,-16,17,-14,11) a 3:1 (23,16,-17,21), Pelhřimov - Jihlava: 3:2 (-21,28,-20,11,4) a 3:1 (22,-19,24,22)

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem: 3:0 (19,11,19) a 3:0 (13,20,15), TJ Spartak Velké Meziříčí - TJ Spartak Třebíč: 1:3 (-23,-22,17,-19) a 3:0 (23,18,24), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Nové Veselí: 3:2 (21,16,-20,-20,9) a 3:1 (23,-25,24,23).

Skupina B:
Štoky - Pacov 3:0 (15,16,21) 1:3 (-22,-14,18,-23), Havlíčkův Brod B - Pelhřimov 3:0 (15,16,14) 3:0 (22,13,17), Jihlava - Okrouhlice 1:3 (22,-21,-23,-15) 1:3 (14,-23,-22,-20)

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Skupina A: TJ Sokol Přibyslav A - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-18,-17,16,-19) 2:3 (-21,25,-19,16,-15), TJ Sokol Nové Veselí A - TJ Spartak Velké Meziříčí A přeloženo na 19.12., TJ Spartak Třebíč A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 3:1 (23,24,-21,21) 3:1 (-23,19,13,13)

Skupina B: Jihlava - Štoky 1:3 (18,-15,-18,-23) 0:3 (-23,-23,-21), Okrouhlice - Havlíčkův Brod B 2:3 (23,-16,-21,23,-13) 1:3 (-20,-19,21,-17), Pelhřimov - Pacov 1:3 (-12,-23,21,-22) 0:3 (-23,-16,-18)

Žďár "B" - Chotěboř

Posledním naším soupeřem v 1. polovině KP II bylo družstvo Chotěboře. Za toto družstvo nastupují stejně jako za nás jen hráči patřící do KP II, a proto jsme se těšili, že se konečně také utkáme s někým, kdo má v této soutěži skutečně co dělat. Nutno dodat, že jsme podali jeden z nejlepších letošních výkonů a že jsme z toho měli všichni velice dobrý pocit.

První zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře, protože první dva sety byly jako přes kopírák a po vyrovnaném průběhu jsme je ztratili až v ...

3. a 4. kolo KP1 VYS-M

Skupina A: TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Třebíč A 3:0 (21,20,18) 3:1 (12,22,-24,18), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Sokol Nové Veselí A 1:3 (-17,22,-22,-22) 1:3 (-15,20,-18,-17), TJ Spartak Velké Meziříčí A - TJ Sokol Přibyslav A 3:1(-21,21,17,16) 1:3(-23,-22,17,-19)

Skupina B: Štoky - Pelhřimov 3:1 (19,23,-23,16) 3:1 (17,20,-18,27), Pacov - Okrouhlice 3:0 (23,21,16) 3:1(19,18,-21,17), Havlíčkův Brod B - Jihlava 3:0, 3:1

Utkání Béčka v Přibyslavi

K utkání jsme tentokrát byli nuceni vyrazit až v neděli, protože přibyslavské družstvo si v sobotu muselo plnit své povinnosti v KP I. třídy.
Větrné počasí bylo příslibem vyrovnaného boje a ještě jsme hned na 1. zápas nasadili náš tradiční trumf na Přibyslav - Otyla Kazijského. Opět to zafungovalo a Otyl v prvních 2 setech, dokud měl fyzické síly, ničil po přesných nahrávkách Radima přibyslavské blokaře i polaře nebratelnými údery cca 0,1 mm nad páskou či naopak 1 m nad blokem. První set jsme ...

First 1 2 3 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Last

 
tabulky
P Z B
1. Hronov 36 72
2. Žďár n. S. 36 70
3. Dvůr Králové 36 58
4. Praga 36 58
5. Turnov 36 54
6. Hradec Králové 36 53
7. Havlíčkův Brod 36 49
8. Choceň 36 49
9. Modřany 36 48
10. Malá Skála 36 29

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid